02144488326

به ایران نیل خوش آمدید

مواد مورد استفاده در کاشت ژل

مواد مورد استفاده در کاشت ژل

1. پریمیوم ژل

2. تاپ شاین ژل

3. برآشان ژل

4. پرایمر

5. ضد قارچ

6. کلینر

7. چسب ناخن

مراحل انجام قدم به قدم کاشت ژل

برای شروع ابتدا ناخن ها را ضد قارچ زده و سپس مراحل تیپ گذاری را با استفاده از چسب ناخن انجام می دهیم.

بعد از آن قد تیپ ها را با وسیله ای به نام کاتر به اندازه ای که دلخواه مشتری است کوتاه می کنیم و در مرحله بعد با استفاده از دستگاه سوهان برقی خط تیپ ها را کاملا محو می کنیم.

در مرحله بعدی ناخن را با استفاده از پرایمر روغن زده و در حالتی که پرایمر خیس میباشد ژل شماره یک یعنی پریمیوم ژل را به حالت لاک زدن با فاصله از ریشه روی ناخن زده و به مدت دو دقیقه داخل دستگاه UV .می گذاریم و بعد از در آوردن دستها بلافاصله کلینر می زنیم

حالا دوباره ژل شماره یک که همان پریمیوم ژل می باشد را برای حجم دادن به ناخن و رفع شکنندگی دوباره تکرار می کنیم به حالت پر کردن گودی ها، سپس انگشتان را دوباره داخل دستگاه UV گذاشته و سپس کلینر می زنیم، سپس تمام مراحل سوهان کشی را در این قسمت انجام می دهیم و بافر می کشیم.

در مرحله بعدی ژل شماره دو یعنی تاپ شاین ژل را با فاصله از ریشه به حالت لاک زدن روی ناخن کشیده، دست را داخل دستگاه UV می گذاریم و بعد از دو دقیقه از دستگاه بیرون می آوریم و کلینر می زنیم.

سپس در آخرین مرحله ژل شماره سه به نام برآشان ژل را از ریشه ناخن ها به حالت لاک زدن روی ناخن کشیده و داخل دستگاه UV به مدت دو دقیقه می گذاریم و در اینجا کار شما تمام است، حال کلینر می زنیم.

Leave a Comment

ایمیل شما برای سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد.