02144488326

به ایران نیل خوش آمدید

انواع لاک های ناخن

انواع لاک های ناخن

لاک پایه/ بیس ( Base Coat )

نوعی محلول یا لاک که به عنوان پایه و زیر ساخت محافظ روی ناخن تمیز زده می شود و باعث چسبندگی بهتر لاک به ناخن طبیعی می شود . یکی از کاربردهای آن می تواند پیشگیری از لک شدن و رنگ گرفتن ناخن طبیعی توسط لاک های تیره و پر رنگ باشد.

لاک ناخن (Nail Polish/Lacquer )

لایه رنگی که روی ناخن های دست یا پا زده می شود و به آنها رنگ و درخشندگی می بخشد.

لاک تری فری ( ۳-Free )

لاکی که در ترکیب شیمیایی آن سه ماده مضرفرمالدئید(Formaldehyde) ، تولوئن (Toluene) و دیبوتیل فتالات (Dibutyl Phthalate/DBP) به کار نرفته باشد.

لاک فایو فری ( ۵-Free )

لاکی که در ترکیب آن تولوئن (Toluene)، دیبوتیل فتالات (Dibutyl Phthalate) ، فرمالدئید (Formaldehyde) ، صمغ فرمالدئید (Formaldehyde resin) و کافور (Camphor) به کار نرفته باشد .

لاک هفت روزه ( ۷-Day Polish )

این یک نوع ژل لاک نیست ، بلکه لاک ناخنی است که حدود ۷ روز دوام می آورد بدون اینکه پریدگی های مشهودی در ظاهرش رخ بدهد . در مقایسه با لاک های سنتی که دوامشان بسته به میزان کاری که از ناخن هایتان می کشید بین ۳ ساعت تا یک هفته است ، این لاک ها حداقل تا یک هفته سالم می مانند.

لایه نهایی / برق ناخن ( Top Coat )

این لاک که اغلب بی رنگ و براق است اما اخیرا نمونه مات آن هم به بازار آمده ، از لاک رنگی شما محافظت می کند و به مانیکور شما دوام می بخشد . یکی از کاربرد های آن برای چسباندن تزئینات و نگین ها بر روی ناخن است.

Leave a Comment

ایمیل شما برای سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد.