02144488326

به ایران نیل خوش آمدید

روش های ارسال کالا

روزهای تعطیل در سال ایران نیل هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:

1 فروردین، 13 فروردین، 14 خرداد، 20 مهر، 21 مهر، 30 آبان، 8 آذر، 22 بهمن

تهران:

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که با مشتریان پس از ثبت سفارش از طریق تماس کارشناسان ایران نیل هماهنگ می گردد، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد. ارسال برای سفارشات بالا تر از سیصد هزار تومان در تهران رایگان می باشد.

کرج:

سفارش‌ها در شهر کرج، مطابق بازه زمانی که از طرف ایران نیل با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل داده می‌شود که بسته به زمان ثبت سفارش، همان روز یا روز بعد خواهد بود.

شهرستان ها :

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

هزینه ارسال برای شهرستان ها به شرح زیر می باشد:

استان های راه دور 18.000 تومان

استان های راه نزدیک 16.000 تومان

کیش: 25.000 تومان

نکات:

- تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از سیصد هزار تومان و در شهر تهران می‌شود.

- اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 88202007 - 021 ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش ایران نیل اطلاع داده شود.

- سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.