02144488326

به ایران نیل خوش آمدید

دستگاه یو وی ال ای دی سان 7

730,000 تومان

0 نظر ثبت شده،   نظر خود را بنویسید

دستگاه دارای شکل ظاهری بسیار زیبایی بوده و از کیفیت ساخت بالایی نیز برخوردار است، میتوان گفت که SUN7 زیبایی خاصی به میز کار شما خواهد بخشید. در زیر دستگاه سوکت اتصال کابل برق مشاهده می شود که برای آن نگه دارنده سیم نیز تعبیه شده است تا بابت قطع شدن سیم دستگاه نگرانی نداشته باشید. دستگاه دارای 30 عدد لامپ ترکیبی یو وی ال ای دی بوده که قدرت 48 وات را فراهم می نماید. روی دستگاه 4 دکمه تایمر 10/30/60/99 ثانیه قرار داده شده ، یک صفحه نمایش زیبای بزرگ نیز بر روی دستگاه سان 7 مشاهده می شود.این دستگاه را میتوان دستگاهی با ابعادی متوسط دانست، این دستگاه حالتی گرد مانند به قطر 21 سانتی متر دارد.

دارای سایز مناسبی می باشد چرا که راحتی در استفاده را کاملا فراهم می نماید . عرض این دستگاه 21 سانتی متر، عمق دستگاه 21 سانتی متر و ارتفاع آن 9سانتی متر است.دستگاه یو وی ال ای دی سان 7 دارای 30 عدد لامپ ترکیبی UV - LED با طول عمر 50.000 ساعت می باشد. این لامپ ها قادرند قدرتی معادل 48 وات تولید نمایند که باعث می شود این دستگاه در زمانی حدود 30 ثانیه قادر به خشک نمودن هر نوع ژلی باشد.

تعداد بالای لامپ و چیدمان مناسب آن باعث می شود دیگر هیچ نگرانی بابت خشک نشدن ناخن های 5 انگشت نداشته باشید.

تنها نکته ای که در مورد لامپ های ترکیبی یو وی - ال ای دی بسیار مهم است این است که این لامپ ها در مقابل نوسانات ولتاژ برق حساس هستند و حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

روی دستگاه یک صفحه نمایش و 4 دکمه قابل مشاهده می باشد، سه دکمه اول که برچسب 10s، 30s و 60s روی آن ها مشاهده می شود بیانگر تایمر های10، 30 و 60 ثانیه با قدرت کامل دستگاه یعنی 48 وات هستند، دکمه چهارم که با برچسب 99s Low Heat Mode مشخص شده است بیانگر تایمر 99 ثانیه با قدرت 24 وات یعنی نصف قدرت دستگاه می باشد.

این دکمه به شما امکان میدهد برای خشک کردن ژل بیلدر هایی که گاها هنگام خشک شدن دست مشتری را می سوزانند با استفاده از نصف قدرت دستگاه و تایم بالا تر از سوختن ژل جلوگیری نمایید. صفحه دیجیتال تنها برای نشان دادن ثانیه شمار روی دستگاه تعبیه شده است و کاربرد دیگری ندارد.

منبع: دستگاه یو وی ال ای دی سان 7

نوع لامپ :UV - LED
قدرت لامپ :48 وات

بررسی خود را بنویسید

دستگاه یو وی ال ای دی سان 7

دستگاه یو وی ال ای دی سان 7

بررسی خود را بنویسید